Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Elköltöztünk: http://khr-szj.hungarianforum.com/

KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján! Légy te is a maffia tagja és védd meg a családod!

HomePortal*Gy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Adam Milligan

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Adam Milligan   Pént. Aug. 19, 2011 8:43 am

Név: Adam Milligan
Nem: férfi
Életkor: 19
Nemzetiség: Amerikai
Fegyver: Egy katana, melynek markolata fekete és kék színekben pompázik, arany keresztvasa van és világosszürke pengéje. A katana hüvelye barnás színezésű, ősi motívumokkal díszített.
Család: nincs
Láng: villám
Jellem: Vidám figura, folyton mosolyog és nehéz elrontani a kedvét. Remek stratéga, mindig megtervezi a lépéseit. Társasági lény, akár az ellenségből is képes baráti viszonyt kihozni.
Kinézet: Fekete félhosszú haj, sárga kontaktlencse. Fehér bőre van, átlagos testalkata. Középmagas, vékony. Az arcán a jobb szeme felétől egész a bal füléig van egy csíknyi heg.
Felszerelés: Thunder Sett: verG
Ruházat: Egy barna cipzáros felső, fekete nadrág és egy a derekára tekert szürkés öv. Mindkét fülégen egy-egy madzag, végén csomó, fülbevaló gyanánt. Nyaklánc, amin egy vörös amulett lóg.

A világon mindenki által ismert Egyesült Államokban, a Nagy Almában /New York/ születtem. Szüleim hétköznapi emberek voltak, akik minden nap dolgoztak a napi betevőért, és egyéb javakért, valamint, hogy minden szükséges igényemet teljesítsék. Édesapám iskolai tanár volt, míg édesanyám titkárnő egy nagyobb multi főnöke alatt. Minden a szokásos kerékvágásban folyt, bébiszitter mellett felnőttem, kijártam az általános iskolát, majd szerencsémre egy neves gimnázium növendéke lettem. Ezen időszakomban lett nagy hobbim a stratégiai játékok hada és főként a maffiákról szóló filmet, regények fogtak meg. Érdekelt maga a világ, maga a maffiózó élet. Sok időmet elvitte ez a fajta hobbi, de mégis maradt időm a tanulásra és a barátságokra. Aztán a gimnázium utolsó éve is letelt és válaszút elé kerültem. Lehetőségem nyílt arra, hogy a sok évnyi küzdelem után, bekerüljek az USA egyik legnevesebb egyetemére, a híres, neves Yalere. Ám én mégsem az egyetem mellett döntöttem. Sokkal jobban magába szívott az érdeklődés a maffia világa iránt, így úgy döntöttem megszököm otthonról és Olaszországban kezdek új életet. Minden el volt tervezve. Kölcsönvettem némi pénzt apám tárcájából, majd összekötöttem pár lepedőt és kimásztam az ablakon egyenes a ház udvarába. Szokásos filmes klisé, de mi mást tehettem volna. Onnan egyenes a new yorki repteret megcélozva, felszálltam az első gépre, ami Itáliát célozta meg. Korábban már gondoskodtam az ilyenkor szükséges papírokról, szerencsémre egész jól titokban tartottam. Kissé rettegtem a repüléstől, azelőtt még sohasem volt alkalmam kipróbálni. Ez volt az első alkalom és meg is lett az eredmény, a vérnyomásom az egekbe szökött és még rosszul is éreztem magam. Ám éjszaka lévén hamar elnyomott az álom, így olasz földön ébredtem, Milánó városában. A város telis tele volt emberekkel, mindenhol nyüzsgő forgatag. Magam is bele vetettem magam, de az első állomásom egy étterem terasza volt, ahol egy kis frissítőt szopogattam el. Fizetéskor zsebembe nyúltam, és kezem közé akadt egy bizonyos levél. Az volt, amit szüleim számára akartam feladni, hogy ne aggódjanak, hogy eltűntem. A következő állt benne:
„Kedves anyám, apám!
Úgy döntöttem a saját lábamra állok és saját életet kezdek, mégpedig a méltán híres Olaszországban. Kölcsönvettem némi pénzt ételre és szállásra, amint lehet megadom.
Szeretett fiatok, Adam!”

Összecsuktam a levelet, aztán csak a legközelebbi postán került ismét kezeim közé. Ott feladtam és többé nem foglalkoztam a múlttal. Sarkon fordultam és tovább haladtam. Maffiába való beolvadásom kevésbé volt kezdetleges, nagyon nem találtam meg az oda tartó utat. Kutatásaim során csupán néhány adatra, családnévre és egy gyűrűre akadtam rá. Egy nagyon régi könyvtárban akadtam rá, arra, hogy mire is jó ez a gyűrű. A maffia egyik harcstílusát képezi. Képesek egyfajta lángot kibocsájtani. Leírtak alapján követtem az utasításokat, és több éjen át tartó próbálkozás során végül sikerült lángra lobbantanom a gyűrűt. Zöld lángban pompázott, ez azt jelentette, hogy a Villám láng tulajdonságával rendelkezem... Másnap egy kis dobozra bukkantam a motel ajtaja előtt. Az öreg, poros könyvtár neve volt a dobozon. Számomra nagy rejtély, hogy kerülhetett ez ide. Felnyitottam azt, kíséretében pedig nagy porfelhőt kaptam az arcomba. Köhögés közepette kezdett kitisztulni a kép, egy pár fekete kesztyű volt az. Kiemeltem őket, bőrből voltak, de semmi egyéb, se márkajelzés, se szimbólum. Alatt pár könyvből kitépett lap hevert, használati utasítás. Egy fegyver volt ez... A papíron az állt: Thunder Sett: version Gloves, más néven verG. Pár nap alatt kitapasztaltam a kesztyűk használatát, ami számomra igen meglepő tulajdonsággal ruháztak el. Az igazi kaland a maffia világában csak most kezdődött el...

|Felszerelésnél feltüntetett fegyvert szeretném majd megpályázni.|

A hozzászólást Adam Milligan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 19, 2011 9:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Colonello
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Adam Milligan   Pént. Aug. 19, 2011 9:34 am

Nos téged is üdvözöllek közöttünk, DE... Egyenlőre az előtörténetet ELUTASÍTOM (pfuj de utálom ezt a szót) egy igencsak fontos dolog miatt.

Nyelvtanilag komolyabb problémák nem voltak, a történet is tetszett egészen addig ameddig a levelet feladtad a postán. Teljesen megértettem mindent, de utána pákk, csalódnom kellett. Nem részletezted azokat a bizonyos kutatásokat, de még azt sem tudtuk meg, hogy te Villám lángú vagy. Ez az előtörténet legalább mégegyszer ilyen hosszú és JOBB lenne, ha ezeket leírnád. A kutatásokat még nem is zavar annyira, hogy nem részletezted de a láng tisztázása fontos ezért amíg legalább az nincs leírva nem fogadom el. Visszatérve a kutatásokhoz, ha nem akarod leírni itt akkor szerintem simán mehet majd kalandnak is (még lehet erre is gondoltál, nem tudom).

Nah szóval amíg nincs szépen leírva és részletezve az, hogy hogyan is fedezted fel a benned rejlő lángot addig elutasítom. Megvan benned ami kell ide, ne add fel hanem csináld meg!

Hajrá!

Felhasználó profiljának megtekintése http://khrszjatek.forumsmotion.com
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Adam Milligan   Pént. Aug. 19, 2011 9:48 am

Javítva.
Colonello
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Adam Milligan   Pént. Aug. 19, 2011 10:15 am

Nah akkor így már elfogadom!

A Thunder Set version Glovesot megkapod de első küldetésed pénzét le fogjuk vonni emiatt ha neked az úgy jó, mert hát ez 150.000 yen lenne (mint a rendes Thunder Set).

TP: 200
Pénz: 0 yen (Thunder Set miatt és még van 50.000 tartozásod)
Képességek: Villám láng, Elettrico Cuoio, Thunder Set version Gloves
Gyűrűk: D szintű gyűrű

Felhasználó profiljának megtekintése http://khrszjatek.forumsmotion.com
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Adam Milligan   

Adam Milligan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-