Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Elköltöztünk: http://khr-szj.hungarianforum.com/

KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján! Légy te is a maffia tagja és védd meg a családod!

HomePortal*Gy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Ötletek

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ilaszior
Köd
Köd

Hozzászólások száma : 41

Karakter információk
Család:: -
FV: 210.000
Pénz:: 1.000 yen

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek   Szomb. Jan. 07, 2012 2:49 am

szóval, mégy egy ötlet. Én nekem ez tegnap jutott eszembe, de nem voltam benne biztos hogy jó. De Xannak is eszébe jutott (egymástól függetlenül) úgyhogy úgy döntöttem felteszem.
a lényeg az lenne, hogy lehetne a játékosok közti harcra fogadni. A harcnak nem lenne befejezése, egy mesélő dönti el ki nyer. (az adott mesélő nyilván nem fogadhat) a tétek 20%/át kapná a nyertes 10%-ot a vesztes. a maradékot a nyertes fogadók közt szétozstanánk -> adott összeget lehetne csak feltenni

Az a mesélő, akinek benn van a karija, fogadhat, de ő nem döntheti el a nyertes sorsát. Vagy csak admin döntheti el, ki nyerjen, mert az adminnak semmi anyagi haszna, mivel ő nem játékos karakter. SQ hoz például tökéletesen illene egy ilyen. Very Happy XX amennyiben nem afogad joeval. Ilaszior Very Happy
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Tsuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 124

Karakter információk
Család::
FV:
Pénz::

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek   Szomb. Jan. 07, 2012 10:43 am

Azt nem tudom, hogy írta-e valaki, hogy legyen szigorúbb ellenőrzés. Talán, mintha említette volna valaki. Na igen, erről még nem beszéltem a többi illetékessel, de személyem komolyabban fogja venni az ellenőrzéseket. Ezt ne vegyétek rossz indulatnak, de az senkinek sem jó, ha elfogadok egy ilyen kalandot és egy olyat. Nem muszáj csak kalandra érteni lehet ettől függetlenül munka, képesség vagy bármi. Remélem, ezt mindenki megérti.
Üdv, Decimo.

Superbi Squalo
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek   Szomb. Jan. 07, 2012 11:19 am

A szigorúbb ellenőrzésekről annyit a részemről, hogy eddig is úgy értékeltem mindent, ahogy tudtam, tehát ha valakinek nem a legnagyobb erénye a helyesírás, esetleg kezdő forumozó és még nem a legjobb a fogalmazása, azt nem értékeltem nagyon szőrös szívűen, de például egy gyakorlott szerepjátékost is ugyanúgy néztem, mint bárki mást, mert ki tudja, lehet rossz napja volt, vagy fáradt volt amikor megírta, esetleg felrakta. A színezési hibákat nem néztem, bár ez mostantól nálam is változik majd, vissza lesznek dobva olyan irományok, amelyek nincsenek kiszínezve.

Egyelőre fogalmam sincs a változtatásokról, meg úgy semmiről, de egyet mondhatok, ennek az ötletek topicnak kb. semmi értelme nem volt, mert akármilyen überkirály ötletek is lesz, kb 5% az esélye, hogy be lesz vezetve, mert a legtöbb ötletetek olyan dolgokra irányulnak, amelyek változtatása felesleges, esetleg van rá terve Kyounak/Takának (ugye nekem nincs, mert kajak fogalmam sincs az egészről), valamint én azt tanácsolnám, hogy ne ötleteket gyártsatok, hanem gondoljátok végig a hibáitokat, miben kellene fejlődnötök, mert például nehezen veszem azt, ha a játékosok beleszólnak a forum dolgaiba úgy, hogy a posztjaik csak szó szerint összecsapott, gyorsan felhányjuk töménytelen mennyiségben az oldalra, aztán vérpisták vagyunk címszóval futnak. (Okumura Kingtől idéztem a vérpista kifejezést.) Lehet vannak jó ötleteitek, de szerintem erre felesleges volt egy topicot nyitni, mert kb. annyira vagyunk vele előrébb, mint a képesség pályázatokkal, hogy csináljátok, de minek, mert teljesen alapvető dolgokat találtok ki, mint a képesség pályázatoknál.

Eddig egy ötlet tetszett, az a fogadás, de annak sem látom hosszú életét, ha csak visszanézünk, hogy mennyi JK vs. JK harc volt az oldal történelmében.

Most meg lehet sértődni, esetleg fikázni engem, ezért vagyok, hogy legyen egy bűnbak, aki megmondja a véleményét.

Adios.

Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek   Vas. Jan. 08, 2012 1:30 am

Superbi Squalo írta:
A szigorúbb ellenőrzésekről annyit a részemről, hogy eddig is úgy értékeltem mindent, ahogy tudtam, tehát ha valakinek nem a legnagyobb erénye a helyesírás, esetleg kezdő forumozó és még nem a legjobb a fogalmazása, azt nem értékeltem nagyon szőrös szívűen, de például egy gyakorlott szerepjátékost is ugyanúgy néztem, mint bárki mást, mert ki tudja, lehet rossz napja volt, vagy fáradt volt amikor megírta, esetleg felrakta. A színezési hibákat nem néztem, bár ez mostantól nálam is változik majd, vissza lesznek dobva olyan irományok, amelyek nincsenek kiszínezve.

Egyelőre fogalmam sincs a változtatásokról, meg úgy semmiről, de egyet mondhatok, ennek az ötletek topicnak kb. semmi értelme nem volt, mert akármilyen überkirály ötletek is lesz, kb 5% az esélye, hogy be lesz vezetve, mert a legtöbb ötletetek olyan dolgokra irányulnak, amelyek változtatása felesleges, esetleg van rá terve Kyounak/Takának (ugye nekem nincs, mert kajak fogalmam sincs az egészről), valamint én azt tanácsolnám, hogy ne ötleteket gyártsatok, hanem gondoljátok végig a hibáitokat, miben kellene fejlődnötök, mert például nehezen veszem azt, ha a játékosok beleszólnak a forum dolgaiba úgy, hogy a posztjaik csak szó szerint összecsapott, gyorsan felhányjuk töménytelen mennyiségben az oldalra, aztán vérpisták vagyunk címszóval futnak. (Okumura Kingtől idéztem a vérpista kifejezést.) Lehet vannak jó ötleteitek, de szerintem erre felesleges volt egy topicot nyitni, mert kb. annyira vagyunk vele előrébb, mint a képesség pályázatokkal, hogy csináljátok, de minek, mert teljesen alapvető dolgokat találtok ki, mint a képesség pályázatoknál.

Eddig egy ötlet tetszett, az a fogadás, de annak sem látom hosszú életét, ha csak visszanézünk, hogy mennyi JK vs. JK harc volt az oldal történelmében.

Most meg lehet sértődni, esetleg fikázni engem, ezért vagyok, hogy legyen egy bűnbak, aki megmondja a véleményét.

Adios.

A fogadást pont azért hoztuk fel, mert talán jobban ráállnak az egymás közti harcra, ha anyagi hasznot húznak belőle.
Felhasználó profiljának megtekintése
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek   

Ötletek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2