Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Elköltöztünk: http://khr-szj.hungarianforum.com/

KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján! Légy te is a maffia tagja és védd meg a családod!

HomePortal*Gy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

A gyűjtő - magánküldetés Kyara, King, Nikora és Yukii-kun részére

Go down 
SzerzőÜzenet
Flan
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 45

TémanyitásTárgy: A gyűjtő - magánküldetés Kyara, King, Nikora és Yukii-kun részére   Vas. Nov. 13, 2011 8:02 am

Kyara és King:
Jól megérdemelt szabadságotokat töltitek épp Maffia Land szigetén. Kényelmesen berendezkedtek és elmentek szórakozni. Végigjárjátok a bazárokat meg a vidámparkot. A nap végére fáradtan és szórakozottan tértek vissza a szállásra. Már lefekvéshez készülődtök mikor:

King: Sikoltást hallasz Kyara szobájából és egyből elindulsz megnézni mi történt. A szobához érve látod, hogy a zár megolvasztva, a szoba feldúlva, és Kyara sehol.

Kyara: Épp oltod le a villanyokat mikor zajt hallasz az ajtó felől. Odafordulsz, de nincs ott senki. Ami viszont fura, hogy a kilincs csúnyán megolvadt. Valaki mögéd lép és befogja a szád. Te beleharapsz a kezébe és sikítasz. Ekkor elsötétül minden és elájulsz.

Nikora: Te épp nyaralgatsz és fedezed fel a szállodát, mikor sikítást hallasz és odaszáguldasz megnézni mi történt. Ahonnan a hang jött most feldúlva van, és ott van egy másik ember is. Vajon ki lehet az? ( míly meglepő, King lesz az xD)

Yukii-kun: Te kapsz egy levelet a Variától, hogy van egy kis légypiszok aki böki a csőrüket, és örülnének ha elintéznéd, így Maffia Landre utazol, és megkezded a nyomozást.

Kérdéseiteket PÜ-ben várom.
Határidő: jövő vasárnap éjfél.

Kawaguchi Yukii-kun
Köd
Köd

Hozzászólások száma : 11

Karakter információk
Család:: Vongola
FV: 80.000
Pénz:: 59.899 yen

TémanyitásTárgy: Re: A gyűjtő - magánküldetés Kyara, King, Nikora és Yukii-kun részére   Szomb. Nov. 19, 2011 11:10 am

When I'm free
When my sun has set
Released my soul forever
I'll have no regret
To be free

Ez a metróvonal el fog híresülni arról, hogy zavaró, különös, meglepő, vagy marhajó cosplayer utazik rajta gyakran. A nagyúr kezében világít az iphone, és épp zenét hallgat, terpeszben, amikor egy üzenete érkezik a birodalmi csillagvizsgálóról. Azt hiszem, évente egyszer magam is meglepődhetek.
A Varia.
Mióta vagyok egyáltalán beszélő viszonyban velük?
Feltolom a levelet, és elolvasom az üzenetet.
Voi! Kapsz egy hét szabadságot, online lefoglalt repülőjeggyel, és szállodai szobával a Maffia Landre. Ingyenes karszalag egy egész hetes szórakozásra! Na persze ezzel együtt le is tudva a fizetésed. A feladatod, hogy keress meg egy rohadt fazont, aki zavaróan létezik a világon. Ha nem vállalod a küldetést, kicsinálunk!
Irodalmilag nem a legerőteljesebb a forma. Ezek most kanjik, vagy matyóhímzés? Mindenesetre letöltöm az adataim. A személyazonosságomban hatvanas évekbeli turista, Honolului imázs, és napszemüveg, napbarna bőrrel. Dart Vader nagyúr kiszáll ezen a megállón, és felmegy a mozgólépcsőn, elmélyülten áttolva a képernyőt az addig olvasott napihírekre. Ott semmi információ nincs, akkor ez egy független küldetés. Mit vártál Kawaguchi? Az út a reptérre taxival a leggyorsabb, még ingyen is elfuvarozott a forma, annyira bejött neki az outfitem. A szokásos mosdólátogatás megtörténik egy kis pózolás keretében, aztán az egyik fülkében alakot cserélek. Száz kilencven magas, hatvanas de jó kiállású, Armaniban járó külföldi, aki elnöki jegyet vált Olaszországba. Nem kérdeznek, de még az irataim se kérik, ez tényleg befolyás. Tetszik. Ráadásul maga az utazás kényelme, összegben magas fejpénzt kaphatnék ezért, ha érdekelne a pénz. Ha nem tudnék bármennyit csinálni illúziókkal.

Olaszországban leszáll a gép, az időátállástól kicsit kanyarba ütve érzem magam. Egy férfi várt rám, aki elvitt Maffia Landre. A hosszadalmas utazás alatt semmit sem aludtam, ezért este, ahogy a szállóba érek, úgy ahogy vagyok, illúzióstul bezuhanok az ágyba.
Jön is az üzenet, bár erősen merülőben van ez a dolog, ezért a legközelebbi konnektorba tolom az egészet.
Micsoda hírszerzés! Be se ájultam még, máris tudják, hogy itt vagyok.
Voi! A fickóról elküldjük az információkat, nézz körbe! Lehet zavaró tényezőként fennállhat a többi nyaraló, aki útba kerül, öld meg.
Igen, az infó, csipog a rendszer, de csak egy feltört fáljt kapok, egy szomorú smájlival, majd az újabb üzenetet.
Voi! Most jött, hogy félre lettünk informálva. A te dolgod lefülelni, ki a fickó egyáltalán! Indulhatsz is! Na persze, a Varia nem a tévedésieről híres, ez a fickó szimplán baszakszik velem!
Vajon honnan tudja, hogy én aludni akartam? Nyilvánvalóan meg akarja hiúsítani a dolgom, meg még szórakozni is egyet a harmincasoknak járó ingyen sms csomaggal!
Visszateszem az iphonet a kisasztalra, ahol tölöm, majd ejtek egy gyors zuhanyt, fenntartva az illúzióm, hogy kiépített legyen, és ne kövessek el újra olyan hibát, mint az előző akcióba, fogat mosok, a szekrénybe előkészített szabadidős ruhák voltak, abból veszek fel egy melegítőnadrágot, és egy inget, majd elindulok. A hotelnek kellemes a légköre. Talán élvezném is, ha nem dolgozni jöttem volna ide. Először a hallban nézek körbe, pár késői turistával beszélgetek, nagyszerűen elhitetem velük, hogy értem, amiről beszélnek. Nevetnek, és trécselnek valakivel, aki mosolyogva fogadja, de elég szótlan. Az illúzióm remekül álja a dolgát. Igazából ezt, most próbálom életemben először. Meglepődtem, hogy egyáltalán működik. A hallban semmi szokatlan nincs, nem találtam nyomokat arra vonatkozóan, hogy bárki különös erre járhatott volna. Nem vagyok hülye. A legtöbb ember, el sem jut addig, hogy átlagos dolgokra akarjon felfigyelni. Nos, a legtöbben leragadtak a NCIS-nél. Az illúzióm mosolyog, majd velem együtt távozik a liftben. Emeletről, emeletre megpróbálom memorizálni a környezetem, sajnos az iphonem töltenem kell, így csak a memóriámra hagyatkozhatok, és az éjszakai szemkímélő világításra. Valahányadik emeletnél járok, amikor sikítást hallok, és abban az irányba fordulok. Az emberi gyarlóság nem érdekel, de esetlegesen a Varia pont az elkövetőt keresheti, akkor pedig hamar lerendezem, és utána foglalkozhatok a saját gyarlóságommal másoké helyett. Pont, ahogy megfordulnék, hogy lássak valamit, egy fazon fellök. Na szép, a nagy segíteni szándékban megöl másokat. Gratulálok. Na de nekem az a dolgom, hogy megfigyeljem az eseményeket. Megáll az ajtónál szemlélődni, aztán ha jól látom, bemegy. Egy újabb forma bukkan fel, és ő is berohan. Időm sem volt jobban megnézni magamnak.
Anyám. A bárányok hallgatnak. Magamra öltök egy kis plusz kisugárzást, és várok, hátha számomra hasznos alak jön ki, mondjuk, akit a Varia likvidálni akar. Bíznom kell az ösztöneimben!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Flan
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 45

TémanyitásTárgy: Re: A gyűjtő - magánküldetés Kyara, King, Nikora és Yukii-kun részére   Vas. Dec. 11, 2011 2:58 am

Ha Yukii-kun talál maga mellé két másikat akkor folytatom a küldetést! Az egyiknek lánynak kell lennie!

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A gyűjtő - magánküldetés Kyara, King, Nikora és Yukii-kun részére   

Vissza az elejére Go down

A gyűjtő - magánküldetés Kyara, King, Nikora és Yukii-kun részére
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Küldetés] Hogy készítsünk babát?
» [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája
» Konoha kapuja
» A falu vezetőjének irodája
» [Event] A legendás küldetés!