Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Elköltöztünk: http://khr-szj.hungarianforum.com/

KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján! Légy te is a maffia tagja és védd meg a családod!

HomePortal*Gy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

234-es ügy: Az akták ura /A remény hal meg utoljára.

Go down 
SzerzőÜzenet
Enma Kozato
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 9

Karakter információk
Család:: -
FV: 10.000
Pénz::

TémanyitásTárgy: 234-es ügy: Az akták ura /A remény hal meg utoljára.   Szer. Nov. 09, 2011 9:30 am

Üdv Emberek!

A nevem Byakuran! *mosolyog*Én fogok nektek küldetést adni. Szeretném ha mindent úgy csinálnátok, ahogy én mondom, akkor nem esik bajotok és még jutalmat is kaptok.*mosolyog* Tehát kezdődjen a küldetés! Sok sikert hozzá!

Demon, te kapsz egy videó hívást tőlem, (Byakurantól) amiben elmondom, hogy adok egy munkát neked. El kell menned, a Vongola irattárába. Mivel közöttük dolgozol, ezért egész egyszerű lesz. Bemész dolgozni, mint minden nap. Egyik szünetedbe ugorj be az irattárba. A portásnőnek mond meg, hogy azért kell az irattár kulcsa mert elveszett egy adat a főnök gépéből. A régi iratokban pedig mindent rögzítettek papíron. Amikor beértél, keresd meg a 2134-es aktát. Hozd el nekem, feltűnés nélkül. Az ajtónál összetalálkozol a Reborn nevű bérgyilkossal. És gyanakszik rád. Magyarázd ki magad úgy, hogy ha esetleg észre veszik az akta hiányzását, ne gyanakodjanak rád. Az aktát levélben add fel a főhadi szállásomra.

Max, te kapsz egy levelet tőlem.(Byakurantól) A levélben az áll, hogy foglyul ejtett a Vongola család egy számodra fontos személyt. Váltság díjat követelnek tőled. Mivel kedves vagyok. Felajánlok egy alkut. Menj el Tsunayoshi Sawadához, és beszélj vele, fenyegesd meg, ha van kedved okozz neki fizikai fájdalmat. Követeld vissza, azt amit elvett tőled. A megbízásom az, hogy gyújtsd fel a pincében lévő konyhát. Írj neki egy levelet, aminek a lényege az hogy: Ezt vissza kapta. És megbánja, hogy újat húzott veled. Ha elintézted az ügyet szólj nekem. Én pedig megjutalmazlak.

Jó munkát!Sok sikert!*Adás vége*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Demon
Köd
Köd

Hozzászólások száma : 24

Karakter információk
Család:: Vongola
FV: 55.000
Pénz:: 14.600

TémanyitásTárgy: 234-es ügy: Az akták ura /A remény hal meg utoljára.   Csüt. Nov. 10, 2011 3:24 am

Éppen végeztem a reggeli edzésemmel. Beléptem a szobámba és meglepődve láttam hogy kaptam egy videó hívást Byakurantól.
~ Byakuran, Byakuran... Annyira ismerős ez a név. Áh, megvan ez az a hunyorgós hülye gyerek akinek mindig szemébe süt a nap.
Megnéztem az üzenetet, és a következő állt benne:
"Üdv Demon. Lenne számodra egy küldetésem, aminek a segítségével kiiktathatod a Vongolákat. Gondolom már érdekel a dolog. Tehát, menj be a Vongola irattárába, és küld el nekem a 2134-es aktát. De aztán le ne bukj"
~ Hmm. Jó lenne ez nekem? Hiszen ha az ő segítségével, fogom legyőzni a Vongolákat, nem hiszem hogy hagyni fogja, hogy az élükre kerülhessek. Na de nem baj, akkor majd megölöm mikor végeztünk. - Aztán elindultam, az irattár fele, ahol éppen ott volt a takarítónő.
- Jó reggelt. Elkérhetném egy pillanatra az irattár kulcsait?
Látszott a takarító nő arcán hogy nagyon fél tőlem, így hát reméltem hogy nem mer vissza kérdezni, és szó nélkül oda adja a kulcsokat. De bátorságot vett magán és meg kérdezte:
- M-mire kellene, a kulcs? - Kérdezte remegve, a félelemtől.
- Ó, semmi különös, csak el veszett egy adat a főnök számítógépéről, és azt szeretném neki oda vinni.
Ebben a pillanatban megnyugodott, és oda adta nekem a kulcsot. Aztán bementem és 30perc múlva kijöttem, miután el végeztem a dolgom. Viszont amikor ki lépnék az irattárból, meg láttam Reborn-t.
- Helló Demon, mit kerestél te az irattárban? - Kérdezte komoly fejet vágva.
- Én? Semmi különöset, csak Tsuna gépéről elveszett egy adat. - Mentettem ki gyorsan magy másolat ami ott volam a helyzetből.
- Nem tudom hogy mire készülsz, de azt igen hogy Tsuna gépéről nem hiányzik semmi. zÉs ha csak az egyik akta is eltűnik, akkor biztosra fogom venni hogy te vitted el, és akkor ki leszel rúgva, egyébként is túl kemény vagy a társaiddal. - Mondta Reborn erősen, és komoly arcal a szemembe nézve.
- Nem fog eltűnni semmi, és hiába próbálsz a gondolataimba olvasni, ott nem találsz semmit. - Válaszoltam majd el mentem mellette.
~ Reborn, hiába nézed meg hogy az a fontos akta meg van e, mert tettem a helyére egy másolatot, de ha rá is jönnél hogy az egy másolat, az eredeti is ott van a többi között. Mert nekem nem az az akta kellett, hanem egy másik. Mivel mikor el jöttem direkt úgy fogtam meg azt az aktát hogy az utolsó két számot ne lássa, úgy hogy keresgélhetsz még egy darabig. És ami biztos az biztos, amit el vettem annak a helyére is raktam egy másolatot. Soha nem fogod ki találni hogy én melyik mappát vettem el.
Természetesen ezt akkor gondoltam mikor már ki értem Reborn aurájából, és nem tud a fejemben olvasni. Aztán fogtam magam és vissza adtam a kulcsot a takarító nőnek. Majd ahogy számítottam rá, mikor ki jöttem Tsuna szobájából, Reborn meg állított és mondta nekem.
- Nagyon ügyes Demon, de észrevettem hogy az csak egy másolat ami ott volt. Úgy hogy add ide az aktát.
Majd megmutattam neki hogy ez egy másik akta, és belül is jól átnézte, tényleg nincsen a másik bele rejtve.
- Nahát, úgy látszik nem te voltál. De én még nem bízom benned. Nagyon gyanús vagy nekem, és ha nem találjuk meg a tettest, akkor azonnal repülsz a Vongoláktól. - Mondta nekem rideg arcal, és ismét mélyen a szemembe nézett.
- Figyelj Reborn. Gondolat olvasással most se fogsz semmit se találni, de higgy nekem. Az az akta nem nálam van. - Mondtam neki majd tovább mentem, és feladtam Byakurannak az aktát. Egy hét múlva sem találták meg az aktát így Reborn a szobámba jött de valaki utána sietett, és el mondta neki hogy az akta csak elkeveredett.
- Chh. - Mondta, majd meg fordult és elment.
~ Reborn, már rég győztem. - Gondoltam majd le feküdtem aludni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

234-es ügy: Az akták ura /A remény hal meg utoljára.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal