Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Elköltöztünk: http://khr-szj.hungarianforum.com/

KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján! Légy te is a maffia tagja és védd meg a családod!

HomePortal*Gy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Az elveszett gyapjúkesztyűk

Go down 
SzerzőÜzenet
Xanxus
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTárgy: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Kedd Nov. 01, 2011 9:37 pm

Jó reggelt! Örülök, hogy ilyen szép számmal gyűltünk össze, akkor kezdeném is. A tizedik a héten nagyon csúnyán megbetegedett, ráadásul eltűnt a féltve őrzött Vongola kesztyűje is. Mivel félő volt, hogy így nem tud igazi küldetést levezetni, ezért kitalált egy játékot. Megkérte Rebornt, hogy vigye el az üzenete Takanak, amiben leírta a további instrukciókat.

Kedves Taka! Különös altájéki fájdalomra ébredsz, és hamar rájössz, hogy Reborn látogatott meg. Megdicséri a Vongolának tett munkád, majd átadja a levelemet. A következő áll benne.

"Kedves öcsém! Eltűntek a kesztyűim. Szeretném, ha segítenél nekem, a legnagyobb diszkrécióval, mert én most szenvedek az éves pollenallergiámtól. Három emberre lesz szükséged, hogy megtaláld, a feladat nehéz. Kérlek, keresd fel őket, és menjetek el együtt. Jelen pillanatban egyikük sincs a Vongola köreiben, ezt kérlek, ne hozd fel, próbálj a küldetés alatt minél megnyerőbb lenni.
Az egyik fiú épp szökés alatt áll, szeretném, ha rá különösen odafigyelnél, és vigyáznál. Bízok benned. X"

Meglepődsz a levelen, így kora reggel, még a hajad is marha nagy kóc. Fel sem ébredtél, nem hogy fogat mostál. Mindenesetre megpróbálod kiszedni Rebornból, hogy azok a kesztyűk tűntek-e el, mert kinézed belőle, hogy egyszerű téli ruhaviselet keresését akarja rátok sózni, de Reborn túl nehéz falat lesz számodra. Reborn elmondja azt is, hogy ma, különös lesz a Holdállás, ezért minden ember pont egy helyen lesz megtalálható, ezért igyekezz.

Kedves Cross, és Joe! Azt szeretném, ha ti ketten egy mulatóban találkoznátok össze. Joe te bánatos vagy, mert a lány, akivel időpontot beszéltél meg, nem jött el, unatkozol, és más partner után nézel.
Ha nőcsábász típus vagy, akkor könnyű dolgod lesz, de a nők mindig elutasítanak, ha félénk, akkor csak csendben szemlélődsz. A lényeg, hogy a bárpultnál köss ki, és rendelj egy pofa sört, majd kezdj beszélgetésbe a melletted ülő Crossal. Nem tudod miért teszed, hogy az unalom miatt-e vagy, mert látod, hogy rossz hangulatban van, és segíteni szeretnél? Ráadásul Cross nem túl beszédes, de az elég nyers modora nem zökkent ki a nyugodtságból. Beszélgessetek bármiről egy körön belül.

Kedves Rossi! Azt szeretném, ha te a bárpultnál csatlakozz hozzájuk. Épp most szöktél a millefioreból, kérlek, írd le, múlt időben, mint egy visszaemlékezést, hogy, hogyan tetted, és ne legyen hosszú, csak öt-hat soros, aztán rendelj valami erőset, és szállj be abba a beszélgetésbe, amit a melletted ülők folytatnak. Posztotok addig tartson, hogy megérkezik Taka a klubba, és leül hozzátok a pulthoz.

(:

A hozzászólást Xanxus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 04, 2011 6:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Kedd Nov. 01, 2011 11:38 pm

~Ááá ki vagyok, mit csináljunk?
~< Menjünk edzeni vagy szívassuk a többi kezdőembert, akinek nincs lángjuk.
~ Hát akkor inkább edzünk. Hol gondoltad? Vagy mit értettél edzés alatt?
~< Mi lenne, ha sulihoz mennénk, hátha ott van Hibari és akkor...
~Nem rossz ötlet, de mi van, ha nincs ott?
~< Hát, majd meglátjuk.
Miután eldöntöttem, hogy odamegyek a sulihoz. Egyből keresni kezdtem Hibarit, de sehol senki.
- Szünet van?
~< Hát én azt honnan tudjam? Ugyan annyit tudok, mint te.
~ Megvárjuk? Vagy menjünk mást csinálni?
~< Hát várjuk meg, de miért mit akarnál még csinálni?
~ Inkább menjünk haza és álljunk neki tunyulni.
~< Na jó azt csinálsz, amit akarsz.
Hazamegyünk azt ledőlök aludni.
~ Igen, itt van Nami, Robin, Aoi és minden számomra kedves lány.
- Gyertek menjünk játszani! – szólok hozzájuk.
- Megyünk ~
Elkezdjük dobálni a labdákat, eszünk, iszunk, jól érezzük magunkat.
- Most menjünk mást játszani. Ki tart velem?
- Mi ~ Mondják, mindenki boldog.
- Bemelegítettem az ágyakat, lehet jönni. – Mindenki elkezd rugdosni, dobálni.
Lassan minden kitisztul, nem is voltak semmilyen lányok. Csak Reborn, aki épp az alsótájamon ugrál.
- Reborn, mi lenne, ha leszállnál rólam?
- Hát akkor nem lennének fájdalmaid.
- Ez akkor baj lenne?
- Nem, de akkor nekem mi lenne az élvezet?
- Kérlek szállj le rólam. Amíg szépen kérlek.
- Nem, amúgy küldött valamit a bátyád. - odanyújt egy levelet.
- Ezt küldte? – Elveszem és elkezdem olvasni.

"Kedves öcsém! Eltűntek a kesztyűim. Szeretném, ha segítenél nekem, a legnagyobb diszkrécióval, mert én most szenvedek az éves pollenallergiámtól. Három emberre lesz szükséged, hogy megtaláld, a feladat nehéz. Kérlek, keresd fel őket, és menjetek el együtt. Jelen pillanatban egyikük sincs a Vongola köreiben, ezt kérlek, ne hozd fel, próbálj a küldetés alatt minél megnyerőbb lenni. Az egyik fiú épp szökés alatt áll, szeretném, ha rá különösen odafigyelnél, és vigyáznál. Bízok benned. X"

- Igen ő az én bátyám, a szokásos bénasága ismét utolérte. Most megint járhatok utána… Amúgy, miért nem ő megy? Á mindegy. Melyik kesztyű tűnt el? Az amelyiket te adtál neki?
- Nem mindegy! A lényeg, hogy fontos! Ezt a feladatot rád bízza és egy pár másik maffiózóra.
- Rendben van.
Elmondja még, hogy hol van a találkozási pont, és az időpont. Mivel még van szabad párórám benézzek a találkozóhelyre. Ami kiderül, hogy egy söröző.
~ De rég ittunk egy jót. Nem gondolod?
~< Ja, hát mostanában nem volt túl sok időnk rá.
- Kérnék egy csapolt korsósört. Még ma, ha lehet. - kérem ki.
- Azonnal adom!
A kezembe nyomja a sört és mutatja, hogy jó lenne, ha leülnék az egyik asztalhoz. Gondolom azért, hogy ne a pult előtt álljak és bámuljak.
~Ááá de jól esik. Ez a szar reggel után, ez tényleg jót dob rajta.
~< Ne is mond. Kérj még egyet.
Ismét kifáradok a pulthoz és megkérem a pultost, hogy töltsön újra. A pultos tölt én megiszok.
~< Na, aztán be ne rúgj! Inkább keressük meg azokat a fickókat, akiket említett a levélben.
~ Jól van (csuklik) na.
Odasétálok egy nagyobb csoporthoz.
- Csak nem engem vártatok? Mindegy (csuklik) attól függetlenül leülök. - Majd leülök melléjük.
Cross Tatsuya
Villám
Villám

Hozzászólások száma : 30

Karakter információk
Család:: -
FV: 64.000
Pénz:: 130.000 yen

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Szer. Nov. 16, 2011 12:54 am

Zihálva ébredek, teljesen leizzadtam. Már megint ez az álom..... Kivonszolom magam a fürdőig és lezuhanyzok, majd felöltözöm. Mint minden héten, ma is meglátogatom őt. Valamiért ezek a napok mindig egyhangúak.
Lemegyek a közeli virágboltba.
- Jó napot Mr. Tatsuya. - köszön az eladó – A szokásosat?
- Igen.
- Parancsoljon. Még valamit?
- Köszönöm, nem. - Fizetek és távozom a boltból, majd elindulok a temető irányába.
A sír szép rendezett, mint mindig. Leteszem a szál Íriszt a sírra, majd leülők a köre.
- Szia drága. Újra itt vagyok. Remélem meg tudsz nekem bocsájtani. - Majd behunyom szemem és pár percig csak ülök, aztán távozom.
Miután végeztem a temetőben úgy döntöttem beülök a törzshelyemre egy itala. Az Old Jackson itt van nem messze. Még jó húsz-harminc méterre se közelítettem meg, de feltűnt a csend. Tényleg, hisz a Jacksont tatarozzák. Sebaj, van a közelben még néhány jó bár. Bemegyek az egyikbe, leülök a pulthoz és rendelek egy dupla whiskyt jéggel. Nem sokkal ezután leül mellém egy fiatal suhanc, és megszólít.
- Szeva pajti! Le vagy törve, mint a bili füle, ahogy látom. Nők? Csak a baj van velük...
Szúrós pillantást vetek a mellettem ülő suhancra, majd visszafordulok az italom fölé.
- Bár csak a baj lenne vele. - Erre átkarol és közelebb húzódik.
- Gyere, pajtás! Igyunk valamit!
- Ne is próbálkozz, nem rendelek neked alkoholt. Majd ha már nagy korú leszel.
Mit se törődve azzal amit mondok, odaszól a pultosnak és rendel egy italt.
- Két korsó sör rendel, kisasszony!
- Sör? Látszik, hogy gyerek vagy....
- Sör hát! Aki nem szereti a sört, az nem is ember!
- Ej, de jó kedved van. Bárcsak az én életem is ennyire gondtalan lenne....
- Mi a baj, papamaci? Öntsd ki a lelked Joe öcsédnek, meghallgatlak, közben iszunk egy kicsit.
- Kétlem, hogy megértenéd a bánatom. És miért is önteném ki a szívem valakinek, akit nem is ismerek.
- Joe Smith vagyok Detroitból.
- Cross Tatsuya, de ettől még nem leszünk pajtások. Kisasszony, hozzon valami töményet. - szólok a pultosnak.
- Nem leszünk pajtások, de felebarátok vagyunk. Szereted a töményet? Na, te derék fickó vagy. Mi a kedvenced?
- A jó öreg Whisky.
- Jó, zsírlézer. Akkor Whiskyzünk. - majd odaszól a pultosnak - A legjobb Whiskyből kérnék, kettőt.
- Kölyök, te aztán tudsz javítni az ember hangulatán. De meglehet, hogy csak a pia az oka.
- Látod, erre már nem fogunk rájönni. De egy biztos. Inni kell, mert aki nem iszik, még a végén kiszárad.- majd poharához nyúl - Igazából elég rossz kedvem volt, mert egy sunával jöttem volna, csak nem jött el, de hamar túl szoktam tenni magam a lelki bánaton.
- Kőnyű addig, amíg meg nem ismered az igazi fájdalmat. Ha rám hallgatsz, addig élvezd ki az életed, amíg ennyire gondtalan.
- Élvezem is. Ezért vagyok itt. Iszom, aztán lesz, ami lesz.
- Akkor igyunk, és felejtsük el a bánatot, legalább holnapig. Még egy rundot kisasszony.
Majd egy fura fazon ül le a mellettünk lévő székbe, rendel egy italt, majd a pultra borul. Joe hirtelen megszólítja.
- Há' mi van veled haver? Elmondond mé' vagy ilyen? - kérdi miközben jól hátba veri.
- Azt akarod, hogy kiköpjem a tüdőm. Megköszönném, ha nem ütögetnéd a hátam. Elég szar, hogy lábon lőttek. - feleli a fura fazon köhécselve.
- Ej, ej... Para. Aztán, iszol te rendesen?
-Nem rendesen iszok, átlagon felül. Mivel kb. most úgy érzem magam, mintha egy úthenger ment volna át rajtam. Egy ilyen komoly fájdalomhoz minimum egy üveg vodka és egy tequila jár.
- Na, még egy fura iszákos. - suttogom halkan.
- Hah, nézd már Cross, a tag kicsit ki van. - mondja miközben a pulton fekvő fazonra mutat..
- Hívjuk a hulla szállítókat? - kérdezem enyhe cinizmussal
- Felesleges. Inkább igyunk még valamit, mert egy kicsikét kezdek kiszáradni.
- Ti most gúnyolódtok rajtam? - kérdezi a fura fazon ingerülten.
- Én igen.
- Hát, pajti, én nem gúnyolódom senkin, de ha én is így néznék ki, mint te, és mókus lennék, magamra gyújtanám az erdőt. Érted, mire gondolok.
- Értem, de mivel nem vagyok mókus. Nem gyújtok semmit fel. Szerencséd, hogy ilyen állapotban gúnyolódsz velem, mert több pia nem menne le a torkodon.- majd a pohár után nyúl, és egy szuszra legurítja a torkán.
- Háhééj, iszik ez, mint a gödény! Na, gyere tesó, a vendégem vagy egy kupicára. Mit szeretnél? Paprikás pálinka jó lesz? Akkor azt kérek.
- Csak hogy érezd a törődést. -mondom, miközben alig észrevehetően villám lángokat lövök a sebébe. Biztos rohadtul fáj neki, de legalább kicsit kiégeti a sebet és nem vérzik.
- Oszt' hogyan hívnak tégedet tesó?
A pulton fekvő fickó arca hirtelen a csodálkozó és a sokkolt állapotba kerül. - Ööö... remélem nem akartok semmi ferde dolgot tőlem. - mondja kétkedően - A nevem Cross Xavier Rossi. És jelenlegi helyzetem a kúrva fáradt és az eszméletlen között van.
- Eh, te is Cross? Ezt nem vágom. Hallod ezt , Cross?
- Én is mi? Beszélj úgy, hogy értsem is.
- Hát izé. Te is Cross, meg a pajtásunk is.
- És? A te hazádban te vagy az egyetlen Joe?
- Hát, most már annyi Cross lesz a kocsmában ,hogy egy évig nem jönnek ide vámpírok. - mondja nevetve, majd a második pohár tartalmát is felhajtja.
- Ja, izé. Joe Smith vagyok, detroiti faszagyerek, örvendek a szerencsének, pajtás!
- Örvendek! - majd kezet fog Joeval
- Akkor igyunk még egyet. - majd rendelek egy újabb kört, miután legurítom torkomon poharam tartalmát.
- Hát én most szabadultam, mármint egy eléggé szar helyről. Nem nem a börtönből. Nem vagyok szappanos fiú.
- Né' má', még egy pajti! - mondja Joe elég vidáman, miközben egy újabb suhanc lép a pulthoz, miközben megszólít minket.
- Csak nem engem vártatok? Mindegy (csuklik) attól függetlenül leülök. - majd leül a mellettem lévő székre.
Joe Smith
Vihar
Vihar

Hozzászólások száma : 78

Karakter információk
Család:: -
FV: 364.000
Pénz:: 344.300 yen

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Szer. Nov. 16, 2011 8:00 am

A mai nap nagyon különleges. Nem szabad elszúrnom. Végre sikerült kifognom valami épkézláb sunát, aztán megyünk a kocsmába, csak ő meg én. Beállok, mint a szög, őt is leitatom, hazahozom, aztán… a többit úgyis tudjátok. Joe Smith nem hátrál meg ilyen helyzetekben. Beleugrom a cipőmbe, aztán elindulok a megbeszélt kocsma felé, kicsit korábban, mint kellene, nehogy véletlen elkéssek, hát hogy néz az ki, amikor a férfi késik, megvárakoztatva a nőt, akinek az lesz az első benyomása, hogy megbízhatatlan a partnere és máris kevesebb eséllyel pályázik a hölgy kegyeiért, valamint a légkör is sokkal ridegebb lesz, nehéz lesz felolvasztani, mert a nők bizony ilyenek, valami nem tetszik nekik, máris lenéznek, megaláznak, vagy egyszerűen csak közönnyel tekintenek rád, ami nem éppen a legjobb dolog, amit el tudnék magamnak képzelni, ezért még jobban megszaporázom lépteim, miközben arra gondolok, hogy micsoda kis gyöngyszemet találtam magamnak, ráadásul igazi tüzes latin vérű, formás seggű egyed.
Tehát, megérkezem a kocsmába, leülök az egyik asztalhoz, majd kényelmesen várom a hölgyeményt. Kicsit korábban érkezem, ezért számítok rá, hogy belekalkulálva a nők szokásos késéseit, egyelőre unatkozni fogok.
- Na, mi a fasz van már? Hol a picsában van? – mormolom magamban, amikor már a csaj negyvenöt perce késik. -Hát, egy fene, ott rohadjon meg, ahol van, berúgok én nélküle is, velem nem basz ki. – gondolom magamban, majd felállok az asztaltól és odaficcenek a pulthoz, ahol megpillantok egy formát, aki olyan szomorú, muszáj megszólítanom, hogy felvidítsam.
- Szeva pajti! Le vagy törve, mint a bili füle, ahogy látom. Nők? Csak a baj van velük... -
Szúrós pillantást vet rám, de nem izgat, nem szegheti iváshoz való kedvem, inkább visszafordul pohara fölé..
- Bár csak a baj lenne vele. – mondja, majd mit sem törődve mondatával, átkarolóm, oszt a fülébe ordítom.
- Gyere, pajtás! Igyunk valamit!
- Ne is próbálkozz, nem rendelek neked alkoholt. Majd ha már nagy korú leszel. – micsoda? Nekem ne adnák ki a piát, hát hol élünk, ez nem az a film, amikor Joe Smith-t nem szolgálják ki a kocsmában. Odafordulok a pultoshoz, aztán érthetően mondom neki, hogy mi a helyzet.
- Két korsó sör rendel, kisasszony!
- Sör? Látszik, hogy gyerek vagy.... – mi? Beszól. Hát nem hiszem el, na mindegy, sör a legjobb pia, segíti a vese működését.
- Sör hát! Aki nem szereti a sört, az nem is ember!
- Ej, de jó kedved van. Bárcsak az én életem is ennyire gondtalan lenne.... – igyá, oszt’ gondtalan leszel te is. De lásd, kivel van dolgod, lelkizek veled egyet, csak, hogy utána már lehessen inni, mint a gödény.
- Mi a baj, papamaci? Öntsd ki a lelked Joe öcsédnek, meghallgatlak, közben iszunk egy kicsit.
- Kétlem, hogy megértenéd a bánatom. És miért is önteném ki a szívem valakinek, akit nem is ismerek. – hát, ha csak ez a baj.
- Joe Smith vagyok Detroitból.
- Cross Tatsuya, de ettől még nem leszünk pajtások. Kisasszony, hozzon valami töményet. - szól a pultosnak.
- Nem leszünk pajtások, de felebarátok vagyunk. Szereted a töményet? Na, te derék fickó vagy. Mi a kedvenced?
- A jó öreg Whisky.
- Jó, zsírlézer. Akkor Whiskyzünk. - majd odaszólok a pultosnak - A legjobb Whiskyből kérnék, kettőt.
- Kölyök, te aztán tudsz javítni az ember hangulatán. De meglehet, hogy csak a pia az oka.
- Látod, erre már nem fogunk rájönni. De egy biztos. Inni kell, mert aki nem iszik, még a végén kiszárad.- majd poharamhoz nyúlok - Igazából elég rossz kedvem volt, mert egy sunával jöttem volna, csak nem jött el, de hamar túl szoktam tenni magam a lelki bánaton.
- Kőnyű addig, amíg meg nem ismered az igazi fájdalmat. Ha rám hallgatsz, addig élvezd ki az életed, amíg ennyire gondtalan.
- Élvezem is. Ezért vagyok itt. Iszom, aztán lesz, ami lesz.
- Akkor igyunk, és felejtsük el a bánatot, legalább holnapig. Még egy rundot kisasszony.
Oszt’ iszunk ám, mert aki nem iszik, az nem is kell. Csak az ürge nem iszik, de azt meg ki is öntik tavasszal. Ahogy ezen elmélkedem, egyszer csak egy furcsa forma tántorog be mellénk a pulthoz, majd kér valami piát. Hát, egye fene, rendes leszek, ezt is leszólítom, hátha iszik velünk.
- Há' mi van veled haver? Elmondond mé' vagy ilyen? – baszok rá egy egészségeset a hátára.
- Azt akarod, hogy kiköpjem a tüdőm. Megköszönném, ha nem ütögetnéd a hátam. Elég szar, hogy lábon lőttek. - feleli a fura fazon köhécselve.
- Ej, ej... Para. Aztán, iszol te rendesen?
-Nem rendesen iszok, átlagon felül. Mivel kb. most úgy érzem magam, mintha egy úthenger ment volna át rajtam. Egy ilyen komoly fájdalomhoz minimum egy üveg vodka és egy tequila jár.
- Na, még egy fura iszákos. – mormogja Cross.
- Hah, nézd már Cross, a tag kicsit ki van. – mutatok új pajtásomra.
- Hívjuk a hulla szállítókat? -
- Ti most gúnyolódtok rajtam? - kérdezi a fura fazon ingerülten.
- Én igen.
- Hát, pajti, én nem gúnyolódom senkin, de ha én is így néznék ki, mint te, és mókus lennék, magamra gyújtanám az erdőt. Érted, mire gondolok. – mondom neki, olyan egyszerű, nyugodt hangnemben, amennyire csak lehet.
- Értem, de mivel nem vagyok mókus. Nem gyújtok semmit fel. Szerencséd, hogy ilyen állapotban gúnyolódsz velem, mert több pia nem menne le a torkodon.- majd a pohár után nyúl, és egy szuszra legurítja a torkán. Ej, a csávó. Még nem is ivott, de már keménykedik. Hát felőlem, lehet próbálkozni majd, benne vagyok én minden hülyeségben, de egyelőre inni kéne, és látom, hogy ez megy is neki.
- Háhééj, iszik ez, mint a gödény! Na, gyere tesó, a vendégem vagy egy kupicára. Mit szeretnél? Paprikás pálinka jó lesz? Akkor azt kérek.
- Csak hogy érezd a törődést. – mondja Cross, de a faszom se tudja miről van szó.
- Oszt' hogyan hívnak tégedet tesó? – kérdezem, kicsit párásztosán, hogy tudja, vidékről jövök.
A pulton fekvő fickó arca hirtelen a csodálkozó és a sokkolt állapotba kerül. - Ööö... remélem nem akartok semmi ferde dolgot tőlem. - mondja kétkedően - A nevem Cross Xavier Rossi. És jelenlegi helyzetem a kúrva fáradt és az eszméletlen között van.
- Eh, te is Cross? Ezt nem vágom. Hallod ezt , Cross?
- Hát, most már annyi Cross lesz a kocsmában ,hogy egy évig nem jönnek ide vámpírok. - mondja nevetve, majd a második pohár tartalmát is felhajtja.
- Ja, izé. Joe Smith vagyok, detroiti faszagyerek, örvendek a szerencsének, pajtás! – mutatkozom be, én, a vidéki gyerek.
- Örvendek! - majd kezet fogunk. Na, ez egy korrekt, fasza gyerek, idejön, kezet is fog, iszik is, mi kell még, az azbeszt bassza meg?!
- Akkor igyunk még egyet. – szól közbe a régi Cross.
- Hát én most szabadultam, mármint egy eléggé szar helyről. Nem nem a börtönből. Nem vagyok szappanos fiú.
- Né' má', még egy pajti! – mondom, amikor megérkezik még egy forma, akiről bár fogalmam sincs, hogy ki lehet, de azért odaszólok, mégis csak, hátha ez már tényleg vidám, gazdag, aztán meghívja valamire az öreg Joe-t, mert a végén még tényleg kiszáradok.
- Csak nem engem vártatok? Mindegy (csuklik) attól függetlenül leülök. - majd leül a mellettem lévő székre. Na, ez már teljesen részeg…
Cross Xavier Rossi
Köd
Köd

Hozzászólások száma : 4

Karakter információk
Család:: Vongola
FV: 10.000
Pénz:: 110.000 yen

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Hétf. Nov. 28, 2011 10:27 am

A futás egészséges, de azért ez már eléggé durva. Gondolom magamban, miközben utánam lohol kb húsz Millefiore-s ember. Sajnos az egyik kanyarban bekerítenek. Mit tehetnék, legyünk kreatívak.

- Gyertek csak közelebb, üssetek csak amíg akartok! - kiáltom oda nekik.

Az osztagosok gyűrűi felizzanak, majd megcéloznak.
Csak ennyire képesek, szegény szerencsétlen osztagosok. Hülyék ezek, sőt még érzékük sincs hogy átlássanak rajtam. Hagyom magam mögött a szikrázó csoportosulást. Simán megtámadják az egyik társukat, hiába ezért jó az illúzió. Megtéveszti minden érzékedet,főleg a szemedet. Szerencsétlen pasit, meddig üthetik helyettem. Váháhá - nevetve fakadok ki. Hiába a legnagyobb öröm a kár öröm. Meglátom a liftet. Ha már ekkora barmok, mért fárasszam magam. Beszállok gyorsan a liftbe, megnyomom a gombot.

- Idióta seggfejek!Váhááháá! - újból fakadok kacajra.
- Micsoda kritikád van édesem. - hallom hátam mögül a hangot. Egy kéz ragad meg hátúlról.
- Engedj el, te perverz köcsög! - ordítok rá. Majd hátrafordulva adok egy pofont.
-Nem látod hogy férfi… - nem tudtam folytatni, mert hirtelen elakadt a szavam. Byakuran állt előttem, mosolyogva.

A köcsögöt nem szívom vissza, mert tényleg egy hülye dísz buzi. Azzal a bárgyú vigyorával. Kirázz a hideg, ha ránézek.

- Pedig nagyon nőies megjelenésed van. - mosolyog rám.
- Álljál már le, elhiszem, hogy bekattannak melletted az embereid.
- Azt hiszed csak így elmehetsz? - von kérdőre, majd egy hatalmas fényt látok, ami elől épp el tudtam ugrani. A kiégetett ajtó szétnyílt, majd kiugrottam a liftből. Byakuran eltalálta a lábamat. Éreztem, ahogyan a lángnyelvek mardossák a lábamat. Szerencsére megmaradt a lábam és el tudtam bukdácsolni. Hála egy erős illúziónak. Byakurannal elhitettem, hogy leszakadt a lábam. Szerencsére ameddig a hasonmásommal foglalkozott, addig én menekülőre fogtam.

+ + +

Az utca üres, kihalt volt. Olyan volt minden, mint egy elbaszott scifis western filmben. Már csak a benzinnel működő úton átguruló szalma bálák hiányzanak. Mivel megfogyatkozott a vörösvérsejtjeim száma, ezért úgy döntöttem beülök egy kis kocsmába. Hátha fájdalmamat enyhíti az alkohol. Aztán ha elájulok csak hív már valaki egy kibaszott mentőt. A kocsma lépcsőjén lecammogtam, majd a bárpultra zuhantam. Pár másodpercen belül észreveszem, hogy hozzám szólnak.

- Há' mi van veled haver? Elmondond mé' vagy ilyen? – üt háton istenesen.
- Azt akarod, hogy kiköpjem a tüdőm. Megköszönném, ha nem ütögetnéd a hátam. Elég szar, hogy lábon lőttek. - szólok rá fulladozva.
- Ej, ej... Para. Aztán, iszol te rendesen? - kérdezi, mintha csak a körzeti orvosom lenne.
- Nem rendesen iszok, átlagon felül. Mivel kb. most úgy érzem magam, mintha egy úthenger ment volna át rajtam. Egy ilyen komoly fájdalomhoz minimum egy üveg vodka és egy tequila jár.
- Na, még egy fura iszákos. – mormogja egy másik fura személy mellette.
- Hah, nézd már Cross, a tag kicsit ki van. – elbűvölő, ahogy diagnózist vesz a helyzetemről, akár csak egy DR.House.
- Hívjuk a hulla szállítókat?
- Ti most gúnyolódtok rajtam? - kérdezem, ingerülten.
- Én igen. - vágja rá az egyik, aki elmehetne Byakurannal kézen fogva melegebb helyekre is, mint ez a kocsma.
- Hát, pajti, én nem gúnyolódom senkin, de ha én is így néznék ki, mint te, és mókus lennék, magamra gyújtanám az erdőt. Érted, mire gondolok. – mondja finoman fogalmazva. A kedves emberek szavai egy félholthoz.
- Értem, de mivel nem vagyok mókus. Nem gyújtok semmit fel. Szerencséd, hogy ilyen állapotban gúnyolódsz velem, mert több pia nem menne le a torkodon. - kezd az agyam elborulni. De inkább folytatom az energia takarékosságot. Próbálok nem leesni a székről.
- Háhééj, iszik ez, mint a gödény! Na, gyere tesó, a vendégem vagy egy kupicára. Mit szeretnél? Paprikás pálinka jó lesz? Akkor azt kérek. - mondja most már kissé barátságosabban.
- Csak hogy érezd a törődést. – mondja a másik .
- Oszt' hogyan hívnak tégedet tesó? – kérdezi furcsa tájszólással.
Arcon hirtelen csodálkozó és a sokkolt állapotba kerül.
- Ööö... remélem nem akartok semmi ferde dolgot tőlem. - mondom kétkedően
- A nevem Cross Xavier Rossi. És jelenlegi helyzetem a kurva fáradt és az eszméletlen között van.
- Eh, te is Cross? Ezt nem vágom. Hallod ezt, Cross?
- Hát, most már annyi Cross lesz a kocsmában ,hogy egy évig nem jönnek ide vámpírok. - mondom nevetve, majd a második pohár tartalmát is megiszom.
- Ja, izé. Joe Smith vagyok, detroiti faszagyerek, örvendek a szerencsének, pajtás! –bemutatkozik, csak úgy lazán.
- Örvendek! - rázok kezet vele.
- Akkor igyunk még egyet. –szól a másik személy, a túloldalról.
- Hát én most szabadultam, mármint egy eléggé szar helyről. Nem, nem a börtönből. Nem vagyok szappanos fiú. - közlöm velük, mi nem vagyok. És hogy mért nézek ki, úgy mint egy roncs derbi győztese.
- Né' má', még egy pajti! –mondja Joe vidáman. Talán túl barátságosan is.
- Csak nem engem vártatok? Mindegy (csuklik) attól függetlenül leülök. - leül egy tőlem távoli székre. Látszik rajta, hogy kivan a piától, mint aki whiskyben fürdőzött volna.
Xanxus
Mesélő
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Hétf. Nov. 28, 2011 10:50 am

Kasu! Vongola minőség megvan.

Taka: Látom te ittál a legkevesebbet a társaságban, mégis te hiszed leginkább, hogy kétszer három embert kell elvinni. Azért megpróbálod elmagyarázni a Vongola problémáját, lehetséges jutalmat is ígérsz, ami persze annyira biztos, mint egy részeg szava általában. Mivel a legjókedvedben vagy, felajánlasz egy barátságos kő-papír-olló játékot.

Joe, mivel te mindenkit megpróbáltál jobb kedvre deríteni, tied az első kör győzelme. A következő kört Cross nyeri, mert megpróbált segíteni a sérült Crosson, és ez jutalmat érdemel. Az utolsó, mindent eldöntő kört pedig a sérült Cross viszi, hogy kicsit pihenhessen a nagy menekülésből. Taka, hoppon maradtál.
Amikor végeztek a játékkal, egy öltönyös férfi jön oda hozzátok, arcába húzott kalappal. Egy képet ad át egy gyönyörű nőről, és egy levelet. Miután elolvassátok, nos, fordul veletek egyet a világ.
A levél tartalma csupán egy parancs.
Menjetek el az öt sarokra levő buzibárba, és lopjátok el a következő feladatot tartalmazó üzenetet, a képen látható férfi hajából!
Joe gyorsan kitalálja, hogy az előzőleg játszott játék vesztese fog lánynak öltözni, amíg ők biztonsági őröknek álcázzák magukat, és elvegyülnek a tömegben. A feladat csavaros megoldásáért a végén jutalom jár!

Taka te amint megszerzed a hölgytől a levelet, ő a szoknyája alá nyúl, és előránt egy AK-47-est. Kiderül, hogy egy ellenséges maffia család legénybúcsúztató partijára csöppentetek, pont a legrosszabbkor, és a hangulat is elég emelkedett már egy jó kis maffia csetepatéhoz! Vigyázzatok a levélre! Dolgozzatok össze, és meneküljetek ki! Aki karcolás nélkül ússza meg, azt a Varia kegyetlenül megbünteti! Csakhogy én is csinálhassak valamit. ˘˘

Határidő: Jövöhét kedd, éjfél!
Tsuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 124

Karakter információk
Család::
FV:
Pénz::

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Vas. Dec. 18, 2011 2:37 am

A küldit lezárom posztolás hiányában.
Xanxus a következő posztjában lefogja írni, ki mennyivel jutalmazott.
üdv. Tsuna

Xanxus
Mesélő
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   Vas. Dec. 18, 2011 2:45 am

Ja jó.

Akkor, küldetést kivégzem, mindenki kap egységesen 4.000 FV-t és 20.000 yent, mert kábé egy kaland hosszúságút írtatok. Csá.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett gyapjúkesztyűk   

Az elveszett gyapjúkesztyűk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Niiri-falu
» Genki (Djuka) Matari