Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Elköltöztünk: http://khr-szj.hungarianforum.com/

KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján! Légy te is a maffia tagja és védd meg a családod!

HomePortal*Gy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Komuro Ryuuji

Go down 
SzerzőÜzenet
Ryuuji

Hozzászólások száma : 2

Karakter információk
Család:: Vongola
FV: 10.000
Pénz:: 100.000 yen

TémanyitásTárgy: Komuro Ryuuji   Hétf. Okt. 31, 2011 2:12 am

Név: Komuro Ryuuji
Nem: Férfi/fiú
Életkor:19
Láng: Villám
Egyéni fegyver: Egy lándzsa „Thunder Emperor” mely egy családi örökség. Villám lángokkal felerősítve képes bármit átdöfni. A Fegyver 190 cm hosszú pengéjével együtt. A könnyebb szállíthatóság érdekében a felénél szétcsavarozható.
Jellem: Álltalába jó kedvű, szeret szórakozni, szinte semmit nem vesz komolyan, de ha valamit megígér, ahhoz feltétlenül ragaszkodik.
Kinézet: 175 cm magas sportos testalkatú. Haját szőke nem túl hosszú.
Felszerelés:
— egy villám gyűrű,
— „Thunder Emperor”
— mobiltelefon
Család: Vongola

Kyoto-ban születem. A családom egy soujutsu dojot vezetett. Bár amióta az eszemet tudom én voltam az egyetlen tanítványa a helynek. Ez két dologban mutatkozott meg igazán. Az egyik hogy egyetlen diákként nagyon sok idő volt foglalkozni velem. Így kifejezetten mesterévé váltam a lándzsás harcmodornak. A másik hogy nem éltünk valami jól. Hát igen, bár az apám és az anyám is több mellékállásban dolgozott. Nekem az iskola mellet még egy részmunkaidős állásom is volt. De a helyzet tarthatatlannak bizonyult. A Dojot nem bírtuk fent tartani. Apám sokáig ragaszkodott hozzá, de végül beadta a derekát és elköltöztünk. Egy Namimori nevű városba költöztünk, hol nyitottunk egy kisboltot.
Már egy ideje itt éltünk, kezdtem meg szokni az itteni életet. Az emberek kedvesek voltak, a környék viszonylag békés. A bolt, amit nyitottunk egész jól ment. Esténként kimentem a város mellett lévő erdő mellet edzeni. Az edzéshez a generációk óta a családom tulajdonában lévő lándzsát használtam a „Thunder Emperor”-t. Ez volt az utolsó dolog, ami a régi életemből megmaradt. Mivel a családomban az volt a szokás, ha az elsőszülött fiúgyermek betölti a 16. életévét megörökli ezt a lándzsát. Apámnak még gyerekkoromban megígértem, hogy mindig gyakorolni fogok, és soha nem szegtem meg az adott szavam.
Éppen végeztem az aznapi edzéssel és hazafele tartottam, akkor történt meg velem ez az esett. A szokott útvonalon mentem haza, amikor az egyik sikátorból furcsa zajokra lettem figyelmes. A kíváncsiságom és a kalandvágyam nagyobb volt, mint a félelmem ezért gondoltam meg nézem. A sikátor sötét volt lassan lépkedtem a hang felé. Mikor megérkeztem a hangforrásához egy sérült férfi feküdt a földön. Külföldi lehetett, oda rohantam hozzá megnézni, hogy mi is történt vele. A teste tele volt zúzódásokkal, az inge csupa vér volt. Közelebb hajoltam, hogy jobban megnézhessem. Ekkor láttam, hogy az oldalából kitéptek egy darabot. A rosszullét kerülgetett az hittem elhányom magam. Miután kicsit összeszedtem magam nyúltam a telefonomon, hogy hívjam a mentőket. Amikor a telefont a fülemhez emeltem volna megfogta a kezem és így szolt:
- non chiamare (ne telefonálj) - mondta miközben próbálta ki nyomni a telefonomat.
- non (ne)- ismételte.
- Sajnálom uram nem értem mit is mond, önnek súlyos az állapota hívni kell a mentőket. – feleltem
- Nem kell –monda japánul – csomag vinni kell ide. Kezembe nyomot egy kis barna dobozt
- Vidd ide. Majd egy papírt-fecnit húzott elő a zsebéből, amire egy térkép volt rajzolva a Namimori szentélyhez.
- Én életem nem számít, menj a megjelölt helyre. A csomagnak el kell oda jutnia. Ígérd meg. Ígérd!
- Vidd, gyűrűm segít, bizonyít. - Aztán lehúzta a gyűrűt az ujjáról és a kezembe adta.
- Húzd, fel siess, a nyomomban vannak, szaladj.
A szentély nem volt messze. Szaladtam, ahogy csak bírtam. Már sikerült elérnem a lépcsősor alját, amikor egy nagydarab férfi áll előttem.
- Önnek kell odaadnom a csomagot? Kérdeztem.
- Dammi il pacchetto o morire. (A csomagot add ide vagy meghalsz.) – Felelte.
- ÁÁh nem igaz hogy itt senki nem beszél japánul. - sóhajtva mondtam
- Ha legközelebb ide jönnek, tanulják meg a nyelvet. - lassan jól artikulálva és gúnyolódva tettem hozzá.
Erre a fickó csak annyit mondott:
- Morso della bestia (bestia harapása) - Egyszerre a kezét páncél borította be majd üvöltve rátámadt. Épphogy csak sikerült elugranom előle. A mögöttem levő fából könnyűszerrel kiszakított egy darabot.
- Hehe, ennyire nem kell felhúzni magad egy ilyen kis viccen. - Mosolyogva mondtam, ámbár tudtam, hogy baj van. Jobban meg nézve a fán levő nyomot úgy éreztem, hogy már láttam ilyet. A férfi, aki rám bízta a dobozt neki volt ilyen sebe.
- Szóval te tetted vele, én nem leszek ilyen kőnyű falat. - Jó hogy még edzésről jöttem így nálam volt a lándzsám. Gyorsan ellövettem és neki rontottam.
~ Ha egy olyan ütés eltalál nekem végem. Minél előbb harcképtelené kell tennem. - Gondoltam magamba.
A teljes erejű rohamomat a kezén levő páncéljával könnyedén védte. A támadásain könnyedén pattantak le róla. Én meg alig bírtam kerülgetni az ütéseit.
~Ha ez így megy tovább nekem végem.
- Egy csapással kell befejeznem. Itt nem érhet még a vég, rengeteg igére tett kell teljesítenem.
Ekkor a kezemen levő gyűrű zöldes fényben kezdet izzani, mintha elektromosság kezdene előtörni belőle. Majd a „Thunder Emperor” pengéje is izzani kezdet. Egy gyors támadással neki rontottam. A páncélját könnyedszerel zúztam szét. Őt pedig a kezénél fogva szögeztem a földhöz. Mintha egy sokkolóval találták volna el rázkódott a földön.
- Két kis egérke marakodik, milyen nevetséges, tűnjetek innen mielőtt halára marlak benneteket. - hallatom a hátam mögül. Egy magasabb gonosz tekintetű férfi fekete öltönyt viselt lila inggel, látszott rajta hogy legszívesebben darabokra tépne.
- Én nem egér vagyok hanem Komuro Ryuuji a sárkány. - vágtam vissza harsányan
- Hmm, sárkány érdekes, ahhoz képest, hogy így remeg a lábad nagyon bátor vagy.
Igaza volt alig álltam a lábamon teljesen ki voltam merülve.
- Egy csomagot hoztam, amit egy férfi bízott rám. Ez a fickó ölte meg, akit itt fekszik a földön.
- Csomag mi, had lássam.
- Előbb bizonyítsd, hogy a csomag téged illet.- vontam kérdőre.
- Ne szórakozz velem, öcsi széttéplek, ha nem adod oda.
Ekkor láttam, hogy a ruháján ugyan olyan embléma van mit a kis fecnin, mint amit kaptam.
- Rendben átadom.
- Te giliszta, ha tényleg sárkánnyá akarsz válni, gyere el megint és majd meg nézzük, mit lehet kihozni belőled.
Úgy is tettem másnap visszamentem. Már ott várt ám.
- Látom visszajöttél, szóval meg van benned az elhatározás, hogy sárkánnyá váj.
- Csak azért jöttem vissza hogy ezt visszaadjam. - Majd zsebemből elővetem a gyűrűt, aztán a lába elé dobtam.
- Tegnap csak szerencsém volt majdnem ott hagytam a fogam.

- Unalmas. Szóval mégsem akassz erősé válni giliszta, csak duma volt, hogy sárkány vagy?
- Nem csak duma volt tényleg sárkány vagyok, de csak annyi ígértem meg hogy elhozom a dobozt. Se többet, se kevesebb.
[color:f545= violet]- Szavakkal semmit sem bizonyítasz nekem.
- Én tényleg erősé akarok válni, mond el, hogy tehetném meg.
- Tarts velem, mutatok egy helyet, ahol erősebb lehetsz. Köves, de ha lehet, akkor tiszteld meg annyira a gyűrű előző tulaját, hogy nem hagyod a porban. Most már gondolj, rá úgy mintha a tied lenne, még jó szolgálatot fog tenni később.
Ezután elvit egy földalatti bázisra. Ahol folyóson vezetett végig.
- Amúgy hogy hívnak?
- Kyoya Hibari, de még egyszer nem mondom el.
- Te fogsz engem edzeni? – kérdeztem.
- Ugyan már ne szórakozz velem. Én? Téged? Viccnek is rossz. Örülhetsz, ha túléled a bokszzsák korszakot.
- Itt most megígérem, neked. Erősé válok, kerül amibe kerül.
- Puff. Majd meg látom, de tud ezért az ígéretedért nagy árat kell fizetned. A normális életed ott ér véget, ahogy átlépjük a folyosó végén az ajtót.
- Tudom. Már megígértem szóval ez el van döntve.
A folyosó végén elértük a szobát. Ahol bemutatott egy fickónak, aki elmesélt mindent.
Meg tudtam mindent a maffiáról, és hogy hova is kaptam meghívást. Ezután csatlakoztam a maffiához és így kerültem a Vongolához.

A hozzászólást Ryuuji összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 01, 2011 10:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Superbi Squalo
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: Komuro Ryuuji   Hétf. Okt. 31, 2011 2:49 am

Zsírlézer, de elutasítom.

Helyesírás miatt, rengeteg benne a hiba, valamint, mert csatlakoztál a Vongolához, de kérlek, ezt fejtsd ki bővebben, és azt is, hogy edzett téged Hibari.

Szólj, ha meg van, megnézem megint.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Superbi Squalo
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: Komuro Ryuuji   Csüt. Nov. 03, 2011 9:19 am

Jó, így már elfogadom.

Szint: 1 (D)
TP: 200
Vagyon: 100.000 yen